avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 488 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Schimbarea judetului sediului social
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Schimbarea judetului sediului social

Am o microintreprindere cu sediu social in Bucuresti, dar expirat de 1 luna. Doresc sa mut sediul social intr-un apartament din Constanta. Imi puteti spune, va rog, unde se depune dosarul ce solicita schimbarea? La Registrul Comertului din Constanta sau din Bucuresti? Multumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Schimbare sediu social societate comerciala smara_radu smara_radu Salut! Ma ajutati va rog cu o informatie? Am o firma in Brasov dar doresc sa mut sediul social de la Brasov la Craiova. Imi spuneti va rog ce presupune ... (vezi toată discuția)
Schimbare sediu social pfa in alt judet art1580 art1580 Va scriu cu rugamintea de a ma ajuta sa imi schimb sediul social al pfa. Mentionez ca am adresa de domiciliu in Galati. In ianuarie 2015 mi-am inceout ... (vezi toată discuția)
Schimbare sediu pfa razvan8113 razvan8113 Doresc sa mut sediul PFA din Constanta in Bucuresti, si vreau sa stiu ce conditii trebuie indeplinite. In cazul in care in noua locatie nu exista Asociatie ... (vezi toată discuția)