Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Poprire cont
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Poprire cont

Buna ziua,as vrea sa stiu daca este legala poprirea pe contul in care primesc alocatie copil. Si daca nu,ce pot face?
Puteți formula contestație la executare silită...
Faceți cerere să vă fie plătită alocația copilului prin mandat poștal.