Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Respins revizuire- ca inadmisibila
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Respins revizuire- ca inadmisibila

Am fost martor la o infractiune la usa apartamentului mamei mele,l- am prins pe un reprezentant al unei S.C de salubritate,cum batea in usa cu putere,producind infundarea usii metalice din cauza cheilor.La audierii,a ramas sa fie citata si proprietara ,dar cel care a facut ancheta,nu a mai facut asa ceva,trecindu- ma pe mine - parte vatsmata.Am incercat si prin revizuire,sa se indrepte eroarea si proprietara sa isi puna conditiile si mai ales ca eu nu detin acel bun,dar acum din nou se respinge revizuirea ca inadmisibila! Ce mai pot face ,ca proprietara bunului sa fie audiata ca parte vatamata si pretentiile pentru usa distrusa.
~ Conținut șters la cerere ~