avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 374 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... OMECS NR.3753/29.04.2015
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

OMECS NR.3753/29.04.2015

Buna ziua,

Am solicitat printr-un memoriu un raspuns legat de avizul pentru desfiintarea unei biblioteci. Mi s-a dat drept speta legala OMECS NR.3753/29.04.2015. Ce legatura are?

Alte discuții în legătură

Cum se face un memoriu? BENNY82 BENNY82 Am permisul retinut pentru conducere sub influenta alcoolului (0,65 in sange) si dosarul este in cercetare la politie. Am inteles ca pana la finalizarea ... (vezi toată discuția)
Depozit material lemnos la 10m de locuinta Alinmitrofan Alinmitrofan Bună ziua, De aproximativ 6 luni la nici 10m de câteva case în mijlocul satului, un \"binevoitor\" protejat de autoritățile locale, a amenajat un depozit ... (vezi toată discuția)
Concediu medical dupa demisie madalinaminca madalinaminca buna ziua,va rog sa ma ajutati cu un raspuns la urmatoarea intrebare: mi se va plati concediul medical pe care angajatorul nu a vrut sa mi-l inregistreze ca ... (vezi toată discuția)