avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 762 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Protejare date personale
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Protejare date personale

Buna ziua. Va rog un raspuns clar ce documente trebuie sa facem in legatura cu protejarea datelor personale legate de PERSONALUL ANGAJAT? La o firma cu 4 angajati este nevoie de responsabil pt. protectia datelor....? Efectiv, ce trebuie sa faca un contabil? Multumesc

Alte discuții în legătură

Responsabil protectia datelor madalina bobeica madalina bobeica Buna ziua, As vrea sa stiu daca o societate care furnizeaza materiale de constructii este obligata sa-si angajeze responsabil cu protectia ... (vezi toată discuția)
Protectia datelor personale plugar plugar Sunt responsabil cu protectia datelor pe firma. lucrez pe post de 3 saptamani la o fabrica, prelucram din ce stiu doar datele personale ale angajatilor. Ce ar ... (vezi toată discuția)
Semnatura digitala persoana fizica RIZEAFLORICA RIZEAFLORICA Ce trebuie sa fac pt. Ad. Fin. ca sa fiu in regula . Vreau un raspuns urgen. Am mai transmis odata dar nu am primit nici un raspuns. Va multumesc mult daca imi ... (vezi toată discuția)