Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Protectia datelor personale
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Protectia datelor personale

Sunt responsabil cu protectia datelor pe firma. lucrez pe post de 3 saptamani la o fabrica, prelucram din ce stiu doar datele personale ale angajatilor. Ce ar trebui sa fac? Ne trebuie un obtinut un cod de operator? Suntem operatori de date personale? Numar de inregistrare dupa vechea lege? Va multumesc
george-neagu, moderator
Lucrati si pe alt post sau doar pe acesta?
Toate datele personale trebuie protejate si nu doar ale angajaților.

Trebuie să asigurați protecția datelor personale ca sa nu fie furate.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Ok, dar rapundetimi va rog si la celelalte intrebari. Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~