Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Poprire salariu
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Poprire salariu

Am girat o persoana care nu si- a achitat creditul in intregime. Banca,fara sa anunte,desi acest lucru era prevazut in contract,a inaintat procedura de executare.In urma incheierii procesului de executare ,am fost anutata de poprirea a 1/3 don salariu,fara ca debitorul sa fie anuntat sau sa i se retina suma restanta din pensie. E normal? Cui trebuie sa ms adresez?
~ Conținut șters la cerere ~