Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Locuința familiei
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Locuința familiei

Buna seara.
Am un contract de vânzare cumpărare în care cei doi soți care vând declara ca imobilul respectiv nu este locuință familiei,ce inseamna acest lucru?
Mulțumesc frumos.
mshboss, utilizator
Ca este bunul lor proprietate comuna dar ei nu au locuința acolo. Asta inseamna
Mulțumesc frumos.