Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Atacare sentință
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Atacare sentință

buna ziua unde pot formula o plangere sau ataca o sentinta de apel privitoare la un minor, care este plina de ineptii pentru ca altfel nu pot sa le numesc , instanta contrazicadu-se singura in repetate randuri in aceasta?
~ Conținut șters la cerere ~