avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 826 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Rezervare număr înmatriculare
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Rezervare număr înmatriculare

Anul trecut, in august, am vândut mașina si am rezervat numărul de înmatriculare pt un an...pot prelungi perioada cu încă un an (pana in august 2019) ?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 22:10, 13 Iunie 2018
Se poate
Contactati serviciul specializat achitati rezervarea

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Rca pe numele fostului propietar halfman2015 halfman2015 Buna seara, Acum aprox. 6 luni am vandut un autoturism propietate personala catre o persoana fizica cu contract de vanzare cumparare(fara notar) si cu ... (vezi toată discuția)
Recuperare numere de inmatriculare de la noul proprietar zaris zaris Buna ziua. In luna august 2008 am vandut masina unei firme de intermediere auto, am incheiat contract de V-C si am radiat masina de la Administratia ... (vezi toată discuția)
Rovigneta ramane valabila? zcb zcb Buna seara, fiul meu a avut un autoturism la care a achitat rovigneta pe intreg anul. Acum si-a vandut autoturismul, dar a pastrat numerele( erau ... (vezi toată discuția)