Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Rezervare număr înmatriculare
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Rezervare număr înmatriculare

Anul trecut, in august, am vândut mașina si am rezervat numărul de înmatriculare pt un an...pot prelungi perioada cu încă un an (pana in august 2019) ?
Se poate
Contactati serviciul specializat achitati rezervarea