Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Bonurile de motorina pentru activitatile agricole
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Bonurile de motorina pentru activitatile agricole

Bonurile de motorina pentru activitatile agricole, adica cultivarea de legume, la un PFA sunt deductibile partial sau total?
george-neagu, moderator
Total.