Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de urmaș
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de urmaș

La cât timp după primirea deciziei de pensie de urmaș ar trebui să ajungă banii de pensie. Este vorba de soacra mea care primește pensie după socrul meu. Menționez că decizia a fost emisă în data 25 05 2018.
Spre finalul lunii iunie 2018.

Vă mulțumesc

Carp Mircea a scris:

Spre finalul lunii iunie 2018.