Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general cum trebuie oprata casa
Discuție deschisă în Contabilitate în general

cum trebuie oprata casa

cum trebuie operata corect casa la un sc?
Conform Regulamentului Operatiunilor de Casa si a Registrului de casa, care trebuie intocmit zilnic.
Succes!
din ce punct de vedere intrebati ? contabil ? disciplina financiara ?va referiti la valuta ? la lei ? la casa centrala ? a punctului de lucru ? si sigur mi-a scapat ceva ...

Sint multe aspecte si pentru a primi un raspuns care sa va foloseasca, va rog sa reformulati intrebarea