Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Daca am inchiriat un spatiu situat in fata unui bloc, ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Daca am inchiriat un spatiu situat in fata unui bloc, lipit de acesta, am nevoie de acordul asociatiei de locatari ca sa-mi desfasor activitatea?

Buna ziua,

Daca am inchiriat un spatiu situat in fata unui bloc, lipit de acesta, am nevoie de acordul asociatiei de locatari ca sa-mi desfasor activitatea?

Va multumesc!
Nu veti primi autorizatie de la primarie pentru modernizare spatiu/ desfasurare activitate, fara acordul asociatiei de locatari/ acordul locatarilor.
Am inteles. Va multumesc pentru raspuns si timpul acordat.