Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare

întrebare - o persoană care beneficiază de o PENSIE MEDICALĂ , la împlinirea vârstei standard de pensionare , va trebuii să întocmească , un alt dosar sau se va trece automat la pensia de vârstă ?
Trecerea se face din oficiu.
Mulțumesc