Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Cine emite diploma de bacalaureat
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Cine emite diploma de bacalaureat

Buna ziua,
Mi am pierdut diploma.de bacalaureat si ca sa pot obtine un duplicat trebuie piblicat in monitorul oficial, intrebarea mea este daca eu am absolvit un liceu si examenul l am sustinut la alt liceu, eram putini elevi si s a sustinut examenul in alt liceu, in anuntul de la monitor unde trebuie sa trec cine a eliberat diploma ce trebuie sa trec?Pe diploma de bacalaureat era stampila liceului unde am sustinut examenul.Duplicatul cine il va emite?Multumesc.
Diploma a fost emisa de liceul absolvit. Tot acesta va emite duplicatul.