Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... indemnizatie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

indemnizatie

buna ziua! sunt insarcinata cu bebe 2, momentan beneficiez de indemnizatie crestere copil pana in februarie 2019. bebe 2 se va naste in februarie /martie 2019. pot beneficia si de indemnizatie pt cel de al doilea copil?
multumesc!
Veti beneficia de indemnizatia pentru CCC2.