avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 808 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Prime de vacanta se dau preferential ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Prime de vacanta se dau preferential ?

Buna ziua , lucrez la o primarie si aici nu se dau cei 1450 lei pt concediu , e normal ?

Alte discuții în legătură

De modificarile salariului minim pe economie bebeficiaza si cine este in concediu prenatal? sunshine86 sunshine86 Bună ziua! Daca de la 1 ianuarie 2018 salariul minim pe economie s-a modificat la 1900 lei, beneficiez si eu fiind in concediu prenatal ? Mie mi-a intrat ... (vezi toată discuția)
Tichete de vacanța in invățământ Oanaoana1979 Oanaoana1979 In perioada ianuarie 2016-decembrie 2017, am fost in concediu crestere copil. Din decembrie 2017 am reluat activitatea ca învățător titular, până pe 14 ... (vezi toată discuția)
Calculare indemnizatie concediu odihna vladorange11 vladorange11 Buna ziua . Am fost angajata pe o perioada de 8 luni de zile mai exact de la data de 26-08-2016 pana la data de 24-04-2017 . Mentionez ca nu am beneficiat de ... (vezi toată discuția)