avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 492 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate FNi
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

FNi

Buna ziua. Stiti cumva daca persoanele care au depus bani la Fni mai pot depune acte in vederea recuperarii sumelor? Pana acum 2 luni nu am avut carnetul la dispozitie si nu am avut posibilitatea de a depune dosarul :( Doresc sa specific ca detin hotararea judecatoreasca cu tabelul celor ce urmeaza a fi despagubiti , noi fiind parti active in acel proces si fiind pe acea lista cu despagubiti,doar ca ulterior nu am avut toate actele necesare depunerii dosarului in sine pt recup. Multumesc .
Ultima modificare: Miercuri, 4 Iulie 2018
Manuella., utilizator

Alte discuții în legătură

Sentinta civila in cazul fni letaro letaro Buna ziua! Am o rugaminte urgenta! Ma poate cineva lamuri daca se despagubesc sau nu toti investitorii FNI sau numai cei care sunt trecuti pe lista aceaia din ... (vezi toată discuția)
Investitor fni marianaalbu marianaalbu Buna ziua, Sunt un investitor FNI,care cu intarziere am ales calea de a apela la un executor judecatoresc deoarece am inteles ca asa poate voi reusi sa-mi ... (vezi toată discuția)
Investitor fni marianaalbu marianaalbu Buna ziua, Sunt un investitor FNI,care cu intarziere am ales calea de a apela la un executor judecatoresc deoarece am inteles ca asa poate voi reusi sa-mi ... (vezi toată discuția)