Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Acordare grupa de munca la pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Acordare grupa de munca la pensionare

Va rog sa ma ajutati in gasirea Ordinului 279/03.03.1995 care completeaza Ordinul 50/05.03.1990 referitor la locurile de munca si activitatile din industria sticlei si ceramicei fine, pentru a afla daca incadrarea tatalui meu in grupa de munca s-a facut corect sau nu.
Va multumesc anticipat !
le gasiti la ITM
Ordinul nr. 50/1990 a fost modificat prin Ordinul nr. 100/1990 si prin Ordinul nr. 125/1990. Actul normativ despre care vorbiti nu exista in programul meu legislativ.

Consilier juridic,
Gabriela Pintea