Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Respingere dosar pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Respingere dosar pensionare

Motivul:Pe cartea de munca s-a făcut o eroare și anume e scris ordinul 125/90 art. 2 punct 55si 53 și normal trebuia punctul 65 și 67
Cine v-a completat carnetul de munca gresit il poate rectifica sau daca nu , incercati sa obtineti o adeverinta pentru activitatea desfasurata in grupa de munca respectiva.