Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... CAS 2018
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

CAS 2018

PFA cu venit net peste valoare de 22800 lei/an, dar sunt si angajata cu contract de munca la o intreprindere. Pentru activitatea de PFA sunt obligata sa mai platesc CAS?
AndrathaB, utilizator
Da, sunteti obligata sa platiti CAS pentru activitatea de PFA.