Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Bun distrus în magazin
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Bun distrus în magazin

Buna ziua
Băiețelul meu de 1 an și 10 luni a spart un pitic in magazin. L a luat de pe raft, a fugit cu el și l a scăpat și s a spart, in interiorul magazinului. Cei de la paza mi au cerut să l plătesc, casierița tăcea. Sunt obligata sa plătesc? Mulțumesc
Da