avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1967 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Bun distrus în magazin
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Bun distrus în magazin

Buna ziua
Băiețelul meu de 1 an și 10 luni a spart un pitic in magazin. L a luat de pe raft, a fugit cu el și l a scăpat și s a spart, in interiorul magazinului. Cei de la paza mi au cerut să l plătesc, casierița tăcea. Sunt obligata sa plătesc? Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 13:34, 8 Iulie 2018
Da

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce se intampla cand furi prima oara barbustefan@yahoo.com barbustefan@yahoo.com Buna ziua! Recent am facut cea mai mare prostie din viața mea. Am intrat in magazinul cora al luat niste jucarii le-am pus in carut si am vrut sa ies cu ele ... (vezi toată discuția)
Judecata pe baza gestiunii alebm alebm Buna seara, Am o mare problema cu firma la care am lucrat in anul 2008-2009, in functia de directoare de magazin(electrocasnice). Am fost data in judecata ... (vezi toată discuția)
Sechestrat si lovit in supermarket windowsclock windowsclock buna ziua, azi 12 aprilie, in jurul orei 12:30 dupa amiaza ma aflam in Kaufland Constanta, am mancat in magazin un rulou cu mere in valoare de 1.79 RON si, din ... (vezi toată discuția)