Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cercetare disciplinara
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cercetare disciplinara

Buna ziua !
mi-am dat demisia de la locul de munca si le-am zis ca nu le pot sta in preaviz deoarece trebuie sa plec din tara ac am cateva probleme persoanele, ieri am primit o instiintare ca ma cerceteaza disciplinar dar nu pot ajunge, ce se poate intampla? multumesc
Fisa postului este obligator sa fie anexata la CIM?
Fisa postului este o anexa la c.i.m.