Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Doresc sa reclam
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Doresc sa reclam

Doresc sa reclam conducerea liceului unde am absolvit pentru ca :
Clasele 9-10 le-am facut la zi apoi m-am transferat la seral problema e ca pe foaia matricola scrie ca am facut toti anii la seral si mi-au trecut note si medii pe care eu nu le aveam ( 6.50 5 etc ).
M-am inscris pentru examenul de bacalaureat sesiunea august dar cand am intrebat unde se vor tine examenele mi-au raspuns ' nu stiu vino si te mai interesezi tu' pe un ton flegmatic.
Secretara mi-a mai spus ca mai bine a nu ma inscriu sa fac liceul de rusine. ( liceul fiind cunocut pentru elevii care intra bauti la scoala si drogati ) dar da tot eu sunt acela care face liceu de ras.
Unde pot sa reclam aceste lucruri ? Mentionez faptul ca in politistii din oraul meu nu am incredere fiindca se cunosc intre ei...

Fapt real ! Anul trecut la seral mi-a spart un dinte un fost coleg iar eu am fugit la politie. Tot eu am fost amenintat cu amenda si certat de diriginte pentru ca m-am dus sa reclam ca am fost lovit.
hunthpanther, utilizator
Puteti depune o sesizare scrisa cu nr. de inregistrare/ data la Inspectoratul scolar judetean.
Doar sa imi dea inapoi certificatul de nastere si foaia matricola voi face o seizare.
Multumesc