avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 479 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... indemnizati pt. crestewrea copilulu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

indemnizati pt. crestewrea copilulu

pot beneficia de indemnizatie pt. cresterea copilului,daca eu lucrez de 1 an si jumatate cu contract de munca cu 2 ore?
Va multumesc
Cel mai recent răspuns: andreea1824 , utilizator 18:39, 6 Noiembrie 2009
Va multumesc pt.raspusuri

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Indemnizatie crestere copil deliasindia deliasindia BUNA SEARA, AM O INTREBARE: DACA LUCREZ CU CARTE DE MUNCA IN DOUA LOCURI (PRIVAT SI STAT) SI VOI AVEA 12 LUNI COTIZATE INAINTE DE NASTEREA COPILULUI LA ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil chiar si la program de 4 ore? iasomnie1982 iasomnie1982 Buna ziua, Va rog daca puteti sa-mi raspundeti si mie la urmatoarea problema.Sunt angajata la o firma cu contract dar, doar pe 4 ore.Venitul meu brut ... (vezi toată discuția)
Pot sa inchei un contract pentru asigurari sociale daca acum sunt in somaj? xib xib Buna ziua, De 3 luni sunt in somaj si as dori sa raman insarcinata. Pot sa inchei un contract pentru asigurari sociale pentru un venit de 1500 ron brut -in ... (vezi toată discuția)