Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Suspendarea înmatriculării
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Suspendarea înmatriculării

Eu am un autovehicul pe care nu l-am înmatriculat si a trecut termenul. Intrebarea mea este următoarea daca cumpararea autotvehicului este înaintea noul cod rutier nu este trecut pe certificatul de înmatriculare la înstrăinare si nici nu apare cu vreo neregulă pe aplicația drpciv , pot avea probleme?
dute si imatriculeazo ca nui problema din august o sa fie probleme mari