Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Avocat
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Avocat

Un avocat pentru partaj găsesc?
Dati clik pe butonul albastru "vreau sa contactez un consultant" si alegeti, contracost, persoana abordata si disponibila sa va reprezinte.
Va puteti adresa Baroului de avocati din judetul dvs.
Buna ziua,
Fie va adresati baroului fie mergeti la judecatorie si va alegeti un avocat fie va alegeti un avocat de aici.
Site-ul nu recomanda.
Fie vă alegeți un specialist de pe acest site, fie consultați Tabloul Avocaților de pe site-ul Baroului aferent județului unde vă aveți domiciliul.
Cu stimă!