Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut un avocat pentru județul constanța
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut un avocat pentru județul constanța

Caut un avocat pentru județul constanța pentru un caz de accident rutier(victima este fratele meu)
Si vreau sa discut personal pentru ca s a masluit la expertiza poliției datele victimei.
Savian Alexandru, utilizator
Dati clik pe butonul "consultanti" si alegeti persoana dorita care contracost va poate consilia daca este disponibila.
Am zis ca am nevoie de un avocat nu de un avocat care doar sa de-a sfaturi pe bani
Va puteti adresa Baroului de avocati din Constanta.