Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Cum pot sterge o postare de pe siteul dvs?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Cum pot sterge o postare de pe siteul dvs?

Buna ziua. Cum pot sterge o postare veche de pe siteul dvs? S a rezolvat problema. Este din 2016 postarea.
Postarile nu mai pot fi sterse ... se poate inchide acel topic de catre moderatori/administratori.
Multumesc

Cornel Vasile a scris:

Postarile nu mai pot fi sterse ... se poate inchide acel topic de catre moderatori/administratori.