Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Divort
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Divort

Se poate pune sechestru pe bunuri pana la partajare gen apartament masina
buna seara,
Se poate pune de catre un creditor daca a obtinut acest drept in instanta. (de exemplu de o banca)