Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... adeverinta vechime intreprindere desfiintata in 1990
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

adeverinta vechime intreprindere desfiintata in 1990

Buna ziua , am lucrat inainte de 1989 o perioada de 1-2 ani la fosta Intreprindere Poligrafica 13 decembrie 1918 , arhivele au fost preluate probabil de Romcart SA in 1991 , aceasta societate nu mai exista , cum pot obtine o adeverinta necesara pentru dosarul meu de pensionare ? va multumesc , Dan M
Incercati la Direcţia Arhivelor Naţionale ale Municipiului București
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Va multumesc , voi incerca .
Am gasit cartea de munca la Primcom , multumesc pentru informatii ! Great site , professional !
Unde ati gasit arhiva întreprinderii poligrafica 13 decembrie 1918?