avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 554 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... adeverinta vechime intreprindere desfiintata in 1990
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

adeverinta vechime intreprindere desfiintata in 1990

Buna ziua , am lucrat inainte de 1989 o perioada de 1-2 ani la fosta Intreprindere Poligrafica 13 decembrie 1918 , arhivele au fost preluate probabil de Romcart SA in 1991 , aceasta societate nu mai exista , cum pot obtine o adeverinta necesara pentru dosarul meu de pensionare ? va multumesc , Dan M
Cel mai recent răspuns: Dragos Alexandru , utilizator 23:05, 30 Mai 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Incercati la Direcţia Arhivelor Naţionale ale Municipiului București
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Va multumesc , voi incerca .
Am gasit cartea de munca la Primcom , multumesc pentru informatii ! Great site , professional !
Am gasit cartea de munca la Primcom , multumesc pentru informatii ! Great site , professional !
Unde ati gasit arhiva întreprinderii poligrafica 13 decembrie 1918?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua , am lucrat inainte din octombrie 1988 pana in aprilie ... Chiurciu Marilena Chiurciu Marilena Buna ziua , am lucrat din octombrie 1988 pana in aprilie 1994 la fosta Intreprindere Poligrafica 13 decembrie 1918 , arhivele au fost preluate probabil de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! revin cu o intrebare. in perioada septembrie 1987-decembrie ... rebecca1708 rebecca1708 Buna ziua! Revin cu o intrebare. In perioada septembrie 1987-decembrie 1989, am lucrat in cadrul antreprizei de constructii ACM 1, situata pe bdul. 1 Mai ... (vezi toată discuția)
Micm Georgeta2018 Georgeta2018 Buna ziua Ma numesc Varga Georgeta si in anul 1989 lucram la Ministerul Constructiilor de Masini care a fost si ultimul loc de munca din Romania. Am fost ... (vezi toată discuția)