Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua , am lucrat inainte din octombrie 1988 pana ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua , am lucrat inainte din octombrie 1988 pana in aprilie ...

Buna ziua , am lucrat din octombrie 1988 pana in aprilie 1994 la fosta Intreprindere Poligrafica 13 decembrie 1918 , arhivele au fost preluate probabil de Romcart SA in 1991 , aceasta societate nu mai exista , cum pot obtine o adeverinta necesara pentru dosarul meu de pensionare ? va multumesc
Chiurciu Marilena, utilizator
Incercati la Direcţia Arhivelor Naţionale ale Municipiului București
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro