avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1596 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua , am lucrat inainte din octombrie 1988 pana ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua , am lucrat inainte din octombrie 1988 pana in aprilie ...

Buna ziua , am lucrat din octombrie 1988 pana in aprilie 1994 la fosta Intreprindere Poligrafica 13 decembrie 1918 , arhivele au fost preluate probabil de Romcart SA in 1991 , aceasta societate nu mai exista , cum pot obtine o adeverinta necesara pentru dosarul meu de pensionare ? va multumesc
Ultima modificare: Joi, 13 Mai 2021
Chiurciu Marilena, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:06, 13 Mai 2021
Incercati la Direcţia Arhivelor Naţionale ale Municipiului București
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta vechime intreprindere desfiintata in 1990 dannymoga dannymoga Buna ziua , am lucrat inainte de 1989 o perioada de 1-2 ani la fosta Intreprindere Poligrafica 13 decembrie 1918 , arhivele au fost preluate probabil de ... (vezi toată discuția)
Adeverinta acumulatorul liviu vasilescu liviu vasilescu cum pot obtine o adeverinta de grupa II de la fosta intreprindere acumulatorul bucuresti, pantelimon, sos. biruintei 98? nu gasesc pe net niciun numar de ... (vezi toată discuția)
As dori sa aflu de unde pot sa ridic vechimea de la firmele care ... Radu Cotutiu Radu Cotutiu As dori sa aflu de unde pot sa ridic vechimea de la firmele care in trecut se numeau Tehnometal si AMIT sau eventual cartea de muncă de la întreprinderea AMIT (vezi toată discuția)