Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Este corect termenul in care mi-a fost comunicat ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Este corect termenul in care mi-a fost comunicat procesul verbal?

Cât timp are la dispoziție poliția sa îmi comunice procesul verbal?
Acesta a fost încheiat pe 11.06 și mi-a fost afișat la data de 17.07. Nu mai zic ca mi-a fost adus acasă personal la ora 23.
Termenul este de maxim 2 luni.