avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 720 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Încheiere proces
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Încheiere proces

Am si eu o nelămurire. Pe data de 18.07.2018 am primit confirmare la renunțare la urmărire penală. Intrebarea mea este, in cat imi vine plicul acasa? Ca sa pot să îmi iau permisul de conducere.

Alte discuții în legătură

Amanarea aplicarii pedepsei- sanctiuni contraventionale in termenul de supraveghere marius8989 marius8989 Buna ziua, As avea o intrebare. Eu am primit o pedeapsa de 1 an cu amanarea aplicarii pedepsei cu o perioada de supraveghere de 2 ani. A fost pentru ... (vezi toată discuția)
Suspendare permis pentru numere rosii expirate cristian444 cristian444 Buna ziua. In data de 29 noiembrie 2013 mi-a fost retinut permisul de conducere pt conducerea unei masini avand numere rosii de RO expirate. A fost intocmita ... (vezi toată discuția)
Condus auto neînmatriculat - confirmare renuntare urmarire penala AlexDZN AlexDZN Am avut un dosar penal(condus scuter 49cc neînmatriculat) pana in aceasta zi, am fost la judecătorie si am confirmat renunțare la urmărirea penală. In ... (vezi toată discuția)