avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1048 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Concediu fara plata in M.A.I.
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Concediu fara plata in M.A.I.

Este firesc sa ti se refuze un concediu fara plata, pentru un motiv intemeiat, pe o perioada de doar 30 de zile? In cazul meu este vorba de renovarea casutei de la tara si doresc sa imi concentrez toata energia catre acest lucru si oricand pot fi verificata...

Alte discuții în legătură

Se poate refuza concediul de odihna? Mr. Brightside Mr. Brightside Bun gasit! Vreau sa stiu daca mi se poate refuza o cerere de concediu si pe ce considerente? Daca vreau sa imi iau concediu in luna iulie la cate zile am ... (vezi toată discuția)
Concediu fara plata! Pisi Mia Pisi Mia Buna ziua! Ma poate lamuri cineva, daca trebuie motivata cererea de concediu fara plata, pt a putea obtine aprobarea directorului? Poate sa refuze aprobarea ... (vezi toată discuția)
Factura restanta Necunoscut13 Necunoscut13 Buna ziua. Doresc ca in urmatoarele randuri sa prezint situatia actuala personala cu un furnizor de energie. Anul trecut,2019, am semnat contractul cu un ... (vezi toată discuția)