avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 616 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... RECUPERARE TAXA AUTO
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

RECUPERARE TAXA AUTO

MASINA IN LEASING-TAXA ACHITATA DE FIRMA DE LEASING REFACTURATA SOCIETATII-SOCIETATEA ESTE ACUM DIZOLVATA- INAINTE DE DIZOLVARE A CESIONAT CONTRACTUL ALTEI SOCIETATI LA CARE SUNT ASOCIAT
INTREBARE IN CALITATE DE ASOCIAT SI ADMINISTRATOR AL SOCIETATII DIZOLVATE POT RECUPERA TAXA AUTO?

SOCIETATEA CARE A PRELUAT CONTRACTUL DE LEASING POATE FACE CERERE DE RESTITUIRE?
Cel mai recent răspuns: nutzica1970 , utilizator 15:44, 18 Octombrie 2018
Da
De la anaf am primit negatie. Motivare- cumparatorul considerat decedat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxa prima inmatriculare ianisfx ianisfx am o situatie. In oct 2007 sotia mea a incheiat un c ontract de leasing pe 5 ani pt o masina. In nov 2011 plateste anticipat si ... (vezi toată discuția)
Refux restituire taxa prima inmatriculare miki72 miki72 Buna ziua! Am primit acasa \'\'Decizia de respingere a cererii de restituire a sumelor reprezentand taxa speciala pentru autoturisme si autovehicule,taxa de ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa auto lumiiana lumiiana eu am cumparat masina noua, in leasing, la tiriac leasing. in conditiile astea imi mai pot recupera taxa auto? multumesc (vezi toată discuția)