Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... RECUPERARE TAXA AUTO
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

RECUPERARE TAXA AUTO

MASINA IN LEASING-TAXA ACHITATA DE FIRMA DE LEASING REFACTURATA SOCIETATII-SOCIETATEA ESTE ACUM DIZOLVATA- INAINTE DE DIZOLVARE A CESIONAT CONTRACTUL ALTEI SOCIETATI LA CARE SUNT ASOCIAT
INTREBARE IN CALITATE DE ASOCIAT SI ADMINISTRATOR AL SOCIETATII DIZOLVATE POT RECUPERA TAXA AUTO?

SOCIETATEA CARE A PRELUAT CONTRACTUL DE LEASING POATE FACE CERERE DE RESTITUIRE?
Da
De la anaf am primit negatie. Motivare- cumparatorul considerat decedat