Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... START UP
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

START UP

Daca incep o activitate de productie cu Start Up dupa un an mai pot sa accesez ceva fonduri pentru dezvoltarea productiei.
Buna ziua, da, mai puteti accesa si alte linii de finantare ulterior demararii productiei prin Start Up.

Conditiile vin de la fiecare linie (noua) de finantare, fiecare program lansat avand propriile criterii de eligibilitate (unele programe pun conditia ca solicitantul sa nu mai fi beneficiat anterior de alte forme de finantare, altele nu pun aceasta conditie).Exista deja suficiente exemple de firme, mici, mijlocii si mari, care au beneficiat de mai multe finantari, in programe diferite.