Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort Administrativ
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort Administrativ

care este procedura divortului administrativ.Nu mai gasesc pe site-ul primariei.Care este taxa,se poate plati intr-un cont? si care sunt actele necesare? multumesc
~ Conținut șters la cerere ~