Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Centrala de apartament
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Centrala de apartament

Buna ziua!

Pot monta o centrala de apartament si cu caloriferele aferente si in paralel sa pastrez si caloriferele racordate la radet? Radetul refuza debransarea asa ca ma gandeam sa am si centrala si Radet, (evident caloriferele Radetului sa le tin cu robinetii inchisi).
Mulțumesc. Asa voi face.