Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contract de vanzare cumparare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contract de vanzare cumparare

Buna ziua. Am cumparat in septembrie un apartament de la fostul meu partener de viata cu care nu am fost casatorita,El a ales sa plece. Acum s-a gandit ca mai vrea bani si ma ameninta cu proces. Ce poate sa faca si cum sa procedez eu. Mentionez ca bani i-am dat in fata notarului si a semnat fara nici o pretentie.
Mergeți la avocat cu actele la consultanta juridică și va va lamuri în concret pe toate aspectele.