Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate WizzAir - CheckIn
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

WizzAir - CheckIn

Buna seara! Sper sa ma puteti ajuta. Calatoresc cu sotul si copilul minor intr-o tara din UE, cu WizzAir. Cand am facut checkin-ul, dupa printarea Boarding Pass-urilor, in dreptul sectiunii "Tipul documentului de identitate" am observat ca mie imi scrie "Other Document", desi eu am selectat "NationalID" cand am facut checkin-ul, dar sotului ii aparea bine. Am mai descarcat dupa aprox 2h din nou biletele de avion si am vazut ca i-au modificat si lui, si ii apare tot "Other Document". A mai patit cineva asa? Voi avea probleme la aeroport? Mentionez ca in campul "Numarul documentului de identitate" am trecut doar numarul efectiv, nu si seria buletinului, a luat efectiv mot-a-mot ce scria sa trec. Ulterior am aflat ca e recomandat a fi scris si numarul si seria. S-a mai lovit cineva de problema asta?
Vedeți sa aveti codul de bare.