Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Detalii conventie civila
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Detalii conventie civila

Acesta este raspunsul unei firme cu care eu colaborez: a fost depasita suma de 6000 lei ce poate fi incasata prin conventie civila pe an, pentru a putea incasa, trebuie sa va autorizati.
Care este legea care da aceasta limita? Firma respectiva nu imi raspunde ca sa ma lamuresca.
Va multumesc
Trebuia sa fi avut pfa de la inceput.