Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declaratia Unica
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declaratia Unica

Am cont ANAF si in momentul in care il accesez la sectiunea "Declaratii" am doar 2 formulare si anume: declaratia D200 (pentru anii 2016 si 2015) si D 230). Realizez venituri din chirii in valoare de 9750 lei pe anul 2018 si vreau sa completez aceasta declaratie on line dar nu stiu pe ce formular caci nu gasesc sectiunea pentru 2018. Multumesc
Folositi optiunea: [Depunere declaraţii] de la adresa [ link extern ] /
Ioan Petru Butariu, Contabil