Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Cum se sterge contul si toate mesajele scrise de un ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Cum se sterge contul si toate mesajele scrise de un utilizator

Cum se sterge contul si toate mesajele scrise de un utilizator?
Se poate sterge doar contul. Sub numele utilizatorului in dreapta sus, clic pe profil utilizator apoi in stanga in fereastra deschisa alegeti "sterge cont."
Topicurile deschise si mesajele postate vor ramane, dar cu ID-ul de cont sters, adica nu va mai apare numele dvs. ca autor al postarilor.
Cornel Vasile, Consilier juridic