avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 469 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Cum se sterge contul si toate mesajele scrise de un ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Cum se sterge contul si toate mesajele scrise de un utilizator

Cum se sterge contul si toate mesajele scrise de un utilizator?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:54, 2 August 2018
Se poate sterge doar contul. Sub numele utilizatorului in dreapta sus, clic pe profil utilizator apoi in stanga in fereastra deschisa alegeti "sterge cont."
Topicurile deschise si mesajele postate vor ramane, dar cu ID-ul de cont sters, adica nu va mai apare numele dvs. ca autor al postarilor.
Ultima modificare: Joi, 2 August 2018
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum pot sterge contul cu topicurile ? ContSters415892 ContSters415892 am si eu o intrebare,as vrea sa sterg contul acesta si topicurile de tot se poate?si unde trebuie sa ma adresez (vezi toată discuția)
Este un mesaj spam? gmancila gmancila Dupa ce am postat un mesaj in forum, sa deschis o fereastra in care scria : \\\\\\\\" Servarul http://www.adservingfactory.com:80 necesita un nume de ... (vezi toată discuția)
Stergere mesaj, atribuirea ui id numeric Josephine2016 Josephine2016 Buna ziua, inainte de a-mi inchide vechiul cont am intrebat pe forum daca imi voi putea consulta unele postari si mi s-a raspuns ca ele vor fi atribuite ... (vezi toată discuția)