Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... proces verbal ANAF
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

proces verbal ANAF

Buna ziua, in cazul unui control din partea celor de la Antifrauda s-a intocmit un proces verbal definitiv la firma ca care lucrez, pe care ni se impune sa il semnam. Daca nu suntem de acord cu ceea ce scrie in pv, exista vreo posibilitate sa il contestam? Ce se intampla daca nu il semnam?
Evident că există posibilitatea contestării....