Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... masina de serviciu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

masina de serviciu

Un salariat care beneficiaza de masina de serviciu se poate deplasa cu ea la domiciliu ? Care e prevederea legala in acest sens?
Folosirea maşinii şi locuinţei de serviciu de către salariaţi: Ce trebuie să ştii?
www.avocatnet.ro/articol_434...
Multumesc!