Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... formular 212
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

formular 212

in conditiile in care prestez un job neinregistrat la fisc,as dori sa stiu daca pot depune formularul 212,pentru a fii in regula
Daca acel job neinregistrat la fisc impune mai intai inregistrarea ca pfa sau srl la registrul comertului si apoi inregistarea si la finante cu formularul 010 sau 070, nu puteti depune declaratia unica si atat.
george-neagu, moderator