Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Executare silita civil
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Executare silita civil

Buna seara!Am fost executat silit pe nerespectarea hotararilor judecatoresti program vizitare minor si a fost incuviintata de judecator.Totul este o minciuna ca sa isi faca creditorul probe pe un dosar de fond.Care sunt etapele?Ce pot sa fac?
Detaliati. Va referiti la un dosar penal ?
Primul pas este sa va angajați un avocat. Cu acesta stabiliți ce aveți de facut. Oricare ar fi problema, aici, pe forum, nu găsiți rezolvarea. Doar sugestii de acțiune. Dar sugestiile noastre e posibil sa nu se potrivească cu realitatea