Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Termen pentru plata dobanzi si penalitati
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Termen pentru plata dobanzi si penalitati

BUNA ZIUA
DACA IN URMA CONTROLULUI S A PLATIT SUMA STABILITA DE PLATA, DOBANZILE SI PENALITATILE STABILITE PT ACESTE SUME TREBUIESC PLATITE IN MAXIM 20 ZILE DE LA TERMINAREA CONTROLULUI ALTFEL SE DUBLEAZA SUMELE DE PLATA? MENTIONEZ SUMELE STABILITE AU FOST ACHITATE IN TIMPUL CONTROLULUI.
george-neagu, moderator
Buna ziua,

Deduc, sper corect, ca aveti o societate comerciala si aveti de plata dobanzi si penalitati. Puteti lua o fisa de platitor de la ANAF dupa o saptamana de exemplu , vedeti exact acolo cum stati si unde s-a ajuns cu nivelul dobanzilor.